Spice world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Spice world

forum zabavnog karaktera, sigurna zabava!! LEP PROVOD!!:d
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 ~~~SMS~~~SMS~~

Go down 
3 posters
АуторПорука
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 3:38 pm

Ljubavi moja... šmrći me najjače što možeš! Hajde, hajde.... s ljubavlju, tvoj sprej za nos.

************************************
Puna sam... Čekam samo na tebe... Uđi u mene... Molim te... ...najviše te voli tvoja KADA.
************************************
Beauty Centar vas obavještava da se termin depilacije vaših nogu mora odgoditi jer nismo uspjeli nabaviti KOMBAJN!!!
*********************************
Imam hobi, trčim po sobi, mučim sebe, mislim na tebe, volim te više od sebe, ali kad malo razmislim, ma 'ko te jebe, bolja sam od tebe.
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
Mishka
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan
Mishka


Број порука : 484
Join date : 15.04.2008

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 6:25 pm

- Kad gledam nebo, vidim tebe. Kad gledam more, vidim tebe. Kad gledam sunce, vidim tebe. Kad gledam zvijezde, vidim tebe. Daj j**ote, makni se vise!
************************************************************************************************************************
- Ne mogu doruckovati jer mislim na tebe, ne mogu rucati jer mislim na tebe, ne mogu vecerati jer mislim na tebe ... ne mogu spavati jer sam gladan!!!
************************************************************************************************************************- OOoo ooOo ooo OoOo ooo OOO oo ooO oOOo OOoo oooO oo OO oO O OOooo O oo oO O ooo oOO OOO O ooo OO ooO ooOOOO OOOOO oo Mislim da ti je u mobilni usla mineralna
********************************************************************************************************************** Einstein je mrtav, Newton je mrtav, a ni ja se ne osjecam bas najbolje
*********************************************************************************************************************
- Kad se kunem u majku, mozda i lazem. Ali kad se kunem u oca, ne lazem majke mi!
**********************************************************************************************************************- Volio bih da te oborim u krevet, da tamo ostanemo sto duze, da buncas zbog mene , znojis se i da ti tijelo gori zbog mene. Tvoj neodoljivi GRIP!!!
***********************************************************************************************************************
- Dupe ima celicne zivce - zamisli da na tebe neko sjedi cijelog zivota
**********************************************************************************************************************
- Sto je strpljenje? Kada gledas kurje oko i cekas da ti namigne.
********************************************************************************************************************
Назад на врх Go down
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 9:09 pm

UPOZORENJE!Nocas ce se desiti zlocin iz strasti! VREME:oko ponoci. ZRTVA:ti. MESTO:tvoj krevet. POCINITELJ:nek ostane mala tajna do veceras!
************************
Obecao je da ce biti nezan, bolelo je, viknula sam kad sam videla krv! izvadio
ga je i pokazao mi ga. Bio je veliki moj prvi zub
***********************
m0bI+eL mI Je p@o sA PeTO& $pRAT@.FALa B0gU n!je MU Nl$tA
**********************
Igraju dva eksera kosarku i dodje cekic i zakuca.
*********************
We will now upgrade your brain-please wait.............
Searching.......... searching...........still searching................
sorry, NO BRAIN found...
********************
Zene su kao bioskop. Interesantne dok ne udjes a onda shvatis da si taj film vec gledao...
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
Mishka
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan
Mishka


Број порука : 484
Join date : 15.04.2008

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 10:52 am

- Sjede dvije babe na klupi i pita jedna drugu: Jesi li prdnula? Jesam kaze druga, ne mislis valjda da uvijek tako smrdim
************************************************************************************************************************
Uhvati Mujo Zlatnu ribicu a ona mu kaze:ako me pustis ostvarit cu ti jednu zelju. Kaze Mujo daj ne seri i ribica umre od zacepljenja crijeva.
************************************************************************************************************************
Sta kanibali vide u atleticarima? FAST FOOD
************************************************************************************************************************
- Obavjestenje Lovackog saveza: Obavjestavamo Vas da je sezona lova na "Divlje svinje" gotova i da se mozete slobodno kretati
************************************************************************************************************************ Promonte vas obavjestava da ste preglupi za mobilno telefonitanje te Vas moli da se ostavite mobilnog i uhvatite lopate i krampa. Hvala na razumjevanju!
************************************************************************************************************************
Назад на врх Go down
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 2:22 pm

Ne zali za onim sto je proslo, ne cezni za onim sto ne moze biti, ne boj se onog sto treba doci, ako je tuzno-jednom ce proci.
*************
Reci mi da me ne trebas i otici cu. Reci da ti nije stalo i nestat cu. Reci da ti ne znacim nista, preboljet cu. Reci da me ne volis i umrijet cu.
************
Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora da bude videno da bi se u njega vjerovalo, onda si ti jedino bice koje ne mora da bude prisutno da bi se da bi se voljelo!!
************
Ljubav je kao šah; uvijek te zajebe neki KONJ dok osvajaš KRALJA!!!!!!!
************
ŽENSKA ZDRAVICA; svaki nam se dao,svakome se digao,najbolji nas jstigao sve ih zajebale,u zdrav mozak jebale,žive bile,na vrieme dobile….ŽIVJELI….
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 4:09 pm

Kada bi se neko ponudio da mi ispuni 1001 zelju, prva bi bila da me volis, a
ostalih 1000 da mi se ispuni prva

*********
Hajde da se trampimo: Ja tebi svoje srce-ti meni poljupce, ja tebi svoje oci-ti meni lude noci, ja tebi dusu svoju-ti meni svu ljubav svoju! Hoces li?

*********
Mala tebe mi nikada nije dosta, zbog tebe bi uvijek skocio s mosta, s usana
tvojih otrov bi pio, volim te Mala, zasto bi krio!!! xex

*********
Zelim da te zagrlim ali zagrljaj vodi poljubcu, poljubac vodi ujedanju,
ujedanje vodi skidanju a skidanje vodi... ma daj dodji ZAGRLI ME!!!

*********

V-ece je prosla O-pet ce doci L-ijep zivot I-to ce proci M-nogo te volim T-o
nije sve E-vo jos jednom VOLIM TE!!

*********
Znam tvoje ime,
znam tvoje prezime,
znam gdje živiš,
znam miris tvoje kose,
samo ne znam okus tvojih usana!
Daj pomozi nije fer da padnem na zadnjem pitanju?
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
Mishka
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan
Mishka


Број порука : 484
Join date : 15.04.2008

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 9:11 pm

UJA?

Tu sam...

Tu negde...

Levo?

Desno?

Blizu...

Jos blize...

Pored tebe...

Pa kako me nevidis?!?!

A znas da sam tu...

I da ti kradem osmehe...

Bas kao sad...
************************************************************************************************************************
StVaRnOjEuZaSnOzAjEbAnOkAdTiNeKoPoSaLJePoRuKuSaMaL iMiVeLiKiMsLoViMaIsVeToBeZrAzMaKaIbEzZnAkAiNtErPuN kCiJeJoSaKoTaPoRuKaNeMaSmIsLaOnDaJeBaSpUnOzAjEbAnO
************************************************************************************************************************
-Ovo je pametna poruka,automatski bira najsladj osobu iz mog imenika.Izabrala je tvoj broj jer najveci si slatkis u imeniku mom!!!
************************************************************************************************************************
Učestvuj u svetskom danu borbe protiv mentalnih bolesti. Pošalji ovu poruku nekom retardu kao što sam ja to uradio
************************************************************************************************************************
Назад на врх Go down
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 12:45 am

Obožavam kada smo sami,
kad ne biras vrijeme da budmeo zajedno i kad me satima gledas.
Najvise volim sto me diras tamo gdje se palim.....

TVOJ TV

************
juce sam lezala u krevetu... zelela sam lezati uz tebe grliti te... ljubiti tvoje usne....

a danas?

danas sam hvala bogu trezna...

************
50% znas da te sanjam
60% znas da stalno mislim na tebe
70% znas da sam se zaljubila u tebe na prvi pogled
80% znas da te volim i....
100% znas da se za*****am

************
Hoćeš li hodati sa mnom....ili idemo biciklom??

************
Ako zelite da se svako jutro budite sa osmehom na licu, svako vece pre spavanja stavite ofinger u usta.

************
Kad gledam nebo vidim tebe,
kad gledam sunce vidim tebe,
kad gledam mesec vidim tebe,
JE*O TE PA DAJ SKLONI SE!

************
Mozes da mi skines bluzu
Mozes da mi skines majcu
Mozes da mi skines brus
Mozes da mi skines gacice...
Ali mooolim te ostavi mi bar stipaljke na zici

************
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
^^DjoLe^^
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan



Број порука : 212
Join date : 17.06.2008

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 3:02 am

Volim kad udjes u mene malu, vlaznu... Kad udes prvo se najezis, a poslije ti je toplo i vlazno. Volis strcati u meni i po meni. .

Voli te tvoja - tus kabina.

***************************************


Zelis li telo na telo pritisnuti? Vreli dah na vratu osetiti? Razlicite poze isprobati? Ulaziti, izlaziti? Od napred, od pozadi? Da traje? Zelis? Onda udji u autobus!

***********************************************************

-Peshak nije znao na koju stranu da bezi, pa sam ga zgazio.
-Mislio sam da je prozor od auta otvoren, ali sam shvatio da nije kada sam gurnuo glavu kroz njega.
-Sudario sam se sa parkiranim kamionom, koji je dolazio iz drugog pravca.
-Peshak me udario, i podvukao mi se pod auto.
-Poceo sam da se klizam po putu, bacio pogled na ta�tu, i sleteo preko nasipa.
-Poku�avao sam da ubijem muvu, kada sam udario u banderu.
-Da ne bih udario branik kola ispred mene, pokosio sam pe�aka.
-Nevidljivi auto je do�ao niotkuda, udario moja kola, i nestao.
-Rekao sam policiji da nisam povreden, ali kad sam skinuo kapu, uvideo sam da imam frakturu lobanje.
-Bio sam ubeden da starkelja nikad ne bi ni stigao na drugu stranu, kad sam ga udario.
-Video sam starijeg gospodina usporenih pokreta i tuZnog izraza lica, kako se odbija od haube mog automobila.
-Ispao sam iz kola dok je sletao sa puta. Kasnije me je u jarku na�ao neki pas lutalica.
-Bandera mi se brzo pribli�avala. Poku�ao sam da skrenem sa njene putanje, kada me je udarila


Ne oglasavam nista, ali jako volim da sam u novinama.
Prodajem kucu na klizistu, nije puno presla.
Ako nemate para za TV, kupite poster. Jeftinije je samo se slabije cuje.
Mlada crnka zanosnih oblina, iskusna u svemu hitno bi prodala motokultivator IMT 506.
Udala bih se bez razmisljanja za muskarca koji se ne slaze sa teorijom da srecu cine male stvari. Iskusila
Trazi se vodoinstalater da mi otpusi rupu. Sto duza sajla
Ozenio bih se devojkom koja ne laze previse. Nesto moze uvelicati.
Trazim devojku sa lepim usima. Otkidam na usi. Pozeljna fotografija (iz profila). Nisam perverzan, prosto volim usi. Dambo
Trazim devojku da me sponzorise za letovanje. Ne smeta mi znojenje.
Upoznao bih devojku koji ima kucu, stan, kola i vikendicu. Iskrena ljubav
Sredovecna gospodja koja poseduje kucu od trista kvadrata trazi situiranog muskarca. Koji ce je napuniti.
Hitno potreban muskarac koji pere, kuva, cisti, itd. Volecu te, majke mi.
Menjam cimerku koja hrce, za cimera koji uzdise.
Dvojica studenata, provoda radi, traze poznanstvo zrelih devojaka. Zrela kruska i sama padne.
Mnogo sam lepsi nego sto me vidis dok me gledas.
Mladim devojkama podesavam CONFIG.SYS i pravim AUTOEXEC.BAT. Programer
Prodajem decja kolica sa amortizerima, ojacanim felnama, mogucnost ugradnje brisaca stakla, i anti JUL-SPS radar. Osigurajte bebi siguran start!
Besplatni casovi jahanja. Usamljeni jahac
Menjam tri upaljaca bez kremena, za jedan koji dobro pali. Neutesna bez plamena
Trazim dobro kresivo. Vatrena sibica
Menjam bure rizlinga za pedesetak kila ruzice. Do dvadesetak godina
Назад на врх Go down
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 5:49 pm

axaxxaxaxxaxaxaxaxxa,joj placem od smejanja!!lol
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
Sponsored content





~~~SMS~~~SMS~~ Empty
ПорукаНаслов: Re: ~~~SMS~~~SMS~~   ~~~SMS~~~SMS~~ Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
~~~SMS~~~SMS~~
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Spice world :: ~zabava~ :: Humor-
Скочи на: