Spice world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Spice world

forum zabavnog karaktera, sigurna zabava!! LEP PROVOD!!:d
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Provale slavnih licnosti...

Go down 
2 posters
АуторПорука
Mishka
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan
Mishka


Број порука : 484
Join date : 15.04.2008

Provale slavnih licnosti... Empty
ПорукаНаслов: Provale slavnih licnosti...   Provale slavnih licnosti... Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 9:44 pm

Evo ovako:
Jelena Karleusa je bila gost u nekoj emisiji i gledalac ju je pitao :"Da li ste citali Anu Karenjinu?"
Karleusa:"Ne,nisam.Cim stignem,posto sam jako zauzeta,procitacu nesto od te knjizevnice..."
************************************************************************************************************************
Palma:"Meni nisu svirali samo Betoven i Sopen,i to zato sto sam bio jako mali kad su oni bili popularni..."
************************************************************************************************************************
Za sada toliko..hehe...
P.S.Nisam tacno citirala Palmu,zato sto je predugacko... Very Happy
Назад на врх Go down
Mishka
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan
Mishka


Број порука : 484
Join date : 15.04.2008

Provale slavnih licnosti... Empty
ПорукаНаслов: Re: Provale slavnih licnosti...   Provale slavnih licnosti... Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 2:34 pm

Hajdemo sad svi na noge. - Hanka Paldum - koncert za paraplegicare (oni sjede u prvom redu)
************************************************************************************************************************
Djogani je jednom prilikom izjavio: "Isao sam u pravcu Novog Sada sa Vesnom, kada sam cuo kako peva okrenuo sam auto za 360 stepeni i pravac Beograd"!!!!!!!!!!!!!
************************************************************************************************************************
Gerald Ford (bivsi predsednik)
-Volim sport. Uvek gledam Detroit Tigerse na radiju.
-Stanje je blize sadasnjem nego sto je ikada bilo.
-Da je Linkoln ziv, prevrnuo bi se u grobu.
************************************************************************************************************************
Назад на врх Go down
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

Provale slavnih licnosti... Empty
ПорукаНаслов: Re: Provale slavnih licnosti...   Provale slavnih licnosti... Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 3:27 pm

Ceca - "Da, ja imam osecaj za filing."

Zorica Markovic - "Ja sam poliglota, ja volim zivotinje."

Rakel Velc - Dok je bila na dobrotvornom skupu u Cikagu, slavna filmska diva je izjavila: "Pozvali su me da dodjem u Cikago zbog toga sto je Cikago jedna od nase 52 drzave!"

Den Kvejl (bivsi potpredsednik USA):

- Podrzavam svaku pogresnu izjavu koju sam izdao.

- Nedavno sam bio u poseti Latinskoj Americi, i jedino mi je zao sto u srednjoj skoli nisam naucio vise latinskog, pa da budem u stanju da razgovaram sa tim ljudima.

- Prelepo je biti ovde u velikoj drzavi Cikago. (Cikago je grad)

- Donosio sam dobre odluke u proslosti. Donosio sam dobre odluke i u buducnosti.

- Stvaracemo najobrazovanije Amerikance na svetu.

- Manji broj glasova je znak da manji broj ljudi izlazi na izbore.

- Kada su me pitali ko je izazvao demonstracije i ubistva u LA, moj odgovor je bio jasan: Ko je kriv za demonstracije? Demonstranti. Ko je kriv za ubistva? Ubice.

- Ako ne uspemo, rizikujemo da izgubimo.

Sakil O`Nil - Jednom prilikom novinari su upitali Sakila O`Nila da li je video Partenon prilikom posete Grckoj, na sta je on uzvratio: "Ne mogu da se setim imena svih klubova u kojima smo bili."

- Nas napad je kao Pitagorina teorema: nema odgovora!

Whitney Brown - "Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke."

Mel Gibson - Jednom prilikom novinari su pitali Mela Gibsona nesto u vezi sa "Hamletom", na sta je on uzvratio: "To je sjajna prica. Nije ni cudo kad u njoj ima oko osam nasilnih smrti! Zar to nije pravi triler?!"

Voren Biti - Jednom prilikom Voren Biti je svojom izjavom sokirao pripadnice lepseg pola: "Dobro delo je kada ruznu devojku izvadete na rucak."

Bob Dol (americki senator): "Internet je odlican nacin da se povezete na net."

Jamie Shea (portparol NATO): U jednom NATO briefing Jamie Shea kaze: "Imamo dokaze da je srpski moral opao - napili su se..."

Voditelji CNN:

- "...unisten je most u Novom Sadu, drugom najvecem gradu pokrajine Kosovo..."

- "...danas je bombardovana Okolina, predgradje Beograda..."

- "...Makedonija je prilicno uznemirena zbog razvoja dogadjaja na Kosovu kao i susedna Turska..."

Neka od jako zanimljivih pitanja postavljena na raznim sudjenjima.

- Kazite nam doktore, je li istina da kad covek umre u snu, toga nije svestan do ujutru?

- Vas najmladi sin, dvadesetjednogodisnjak, koliko je on star?

- Jeste li bili prisutni kada su vas fotografisali?

- Da li ste bili sami ili nije bilo nikoga?

- Da li ste vi ili vas mladi brat ubijeni u ratu?

- Da li vas je ubio?

- Koliko su vozila bila udaljena u trenutku sudara?

- Bili ste tamo dok niste otisli, jel tako?

- Koliko puta ste izvrsavali samoubistvo?

Vinston Cercil:

- Ako prolazite kroz pakao, samo napred.

- Istorija ce biti dobra prema meni, jer nameravam da je napisem.

- Najveca mana kapitalizma je nepravedna podela blagostanja; Najveca vrlina socijalizma je podjednaka podela bede.

Gerald Ford (bivsi predsednik):


- Volim sport. Uvek gledam Detroit Tigerse na radiju.

- Stanje je blize sadasnjem nego sto je ikada bilo.

- Da je Linkoln ziv, prevrnuo bi se u grobu.
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
Mishka
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan
Mishka


Број порука : 484
Join date : 15.04.2008

Provale slavnih licnosti... Empty
ПорукаНаслов: Re: Provale slavnih licnosti...   Provale slavnih licnosti... Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:26 pm

Sonja Ilin:Tako je bilo u Nisu,a mi se sad nalazimo na tocku srece.
Dejan Pantelic:Dragane,kako se zove grad na Nisavi sa sest reci?
Zika Nikolic:Nije to veliki napor da ucinite,da nas okrenete i osvojite nagradu.
Ana Pendic:Lopta nije bila teska,ali je bila nezgodna.
Jovan Memedovic:Danasnje vreme ce liciti na jucerasnje,pa i na prekjucerasnje.
Jovana Jankovic:Danas se sve zateglo,pa i ove telefonske zice.
Radmila Djuric:Meteorolozi prognoziraju za danas zahladjenje.Plakacemo ako se to desi.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Provale slavnih licnosti... Empty
ПорукаНаслов: Re: Provale slavnih licnosti...   Provale slavnih licnosti... Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Provale slavnih licnosti...
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Kaladont poznatih licnosti

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Spice world :: ~zabava~ :: Humor-
Скочи на: