Spice world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Spice world

forum zabavnog karaktera, sigurna zabava!! LEP PROVOD!!:d
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Macka prezivela sedam nedelja zazidana ispod kade,Neverovatno ali istinito!!

Go down 
АуторПорука
^^DjoLe^^
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan



Број порука : 212
Join date : 17.06.2008

Macka prezivela sedam nedelja zazidana ispod kade,Neverovatno ali istinito!! Empty
ПорукаНаслов: Macka prezivela sedam nedelja zazidana ispod kade,Neverovatno ali istinito!!   Macka prezivela sedam nedelja zazidana ispod kade,Neverovatno ali istinito!! Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 8:16 pm

cetvorogodišnja macka Boni provela je zazidana ispod kade u nemackom gradu Štathagenu, cak sedam nedelja.


"To je cudo. Veliki sam vernik i mislim da je verovatno imala andela cuvara. Toliko sam radosna," izjavila je Monika Hopert, vlasnica macke.

Boni je nestala 19. juna u vreme kada su majstori menjali cevi u stanovima zgrade u kojoj živi Monika Hopert.

Crna macka je poslednji put videna u susednom stanu, gde su uklanjane cevi oko kade.

Boni je najverovatnije otpuzala u otvore pre nego što je kada ponovo zazidana, rekla je njena vlasnica.

Dok je sused 8. avgusta cuo Bonino mjaukanje kako izbija iz plocica, macka je izgubila na težini i sa šest kilograma spala na svega dva.

Boni je bila toliko slaba i izgladnela da je veterinar predložio da

je uspava, ali ju je vlasnica vratila u život hraneci je razblaženom hranom za macice.

"Sada je skoro kao pre. Jutros je prvi put ponovo skocila na moj krevet," ispricala je Monika Hopert.


Izvor- rts
Назад на врх Go down
 
Macka prezivela sedam nedelja zazidana ispod kade,Neverovatno ali istinito!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Spice world :: ~zabava~ :: Humor-
Скочи на: