Spice world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Spice world

forum zabavnog karaktera, sigurna zabava!! LEP PROVOD!!:d
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Pomoc........

Go down 
3 posters
АуторПорука
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: Pomoc........   Pomoc........ Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 10:01 pm

Ako imate neki problem ovde smo da ga zajedno resimo!! Very Happy
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
fatalna i plawa
Uporan clan
Uporan clan
fatalna i plawa


Број порука : 31
Join date : 27.06.2008
Age : 29

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: help!!...   Pomoc........ Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 2:11 pm

moja najbolja drugarica ima 14 god. i nikad nije imala decka ...njoj se swidja jedan decko sa kojim se wec duze wreme muwa - jer se i ona njemu swidja...ali problem je u tome: sto joj mama neda da ima decka...ali ona njoj nebi rekla...nego se boji da ona to ne sazna...i stalno me pita sta da radi...
-sta da joj kazem ?!...
H E L P... silent
Назад на врх Go down
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pomoc........   Pomoc........ Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 8:22 pm

Pa nek porazgovara sa mamom ona ce je sigurno razumeti i reci ce joj sta je najbolje za nju!
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
Mishka
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan
Mishka


Број порука : 484
Join date : 15.04.2008

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pomoc........   Pomoc........ Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 9:11 pm

..Miss...KiSs.. ::
Pa nek porazgovara sa mamom ona ce je sigurno razumeti i reci ce joj sta je najbolje za nju!

Ma Draga Saveta,zna najbolje...xxexe...Da ne kazem Draga Milica...ixixix

P.S.Slazem se.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
fatalna i plawa
Uporan clan
Uporan clan
fatalna i plawa


Број порука : 31
Join date : 27.06.2008
Age : 29

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: ohh da   Pomoc........ Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 6:20 pm

ja sam joj to i rekla pre...ali ona kaze da joj je mama rekla da je ona decka imala tek sa 18god. (OMG)...i da joj ona stalno spominje njenu (ne maminu wec njenu-drugaricinu) drugaricu koja je na kraju 7.raz. imala decka...i kao kaze da ce se ona ako tako nastawi udati pre nego sto zawrsi srednju!!... silent ...
-sranje...nznm sta da joj kazem...a stalno me pita i stalno mi isto prica!!...
H E L P Neutral
Назад на врх Go down
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pomoc........   Pomoc........ Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 8:48 pm

Jel ta drugarica ima usta pa da kaze svojoj mami da joj se svidja(pa nece je pojessti,nijedna mama ne zeli svome detetu zlo),ona nije ista kao ta sto ce se udati.....ili jeste?!Mozda je problem u toj tvojoj drugarici mozda njena mama ne veruje svojoj cerki!!
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
fatalna i plawa
Uporan clan
Uporan clan
fatalna i plawa


Број порука : 31
Join date : 27.06.2008
Age : 29

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: hmmmmm   Pomoc........ Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 9:22 pm

nznm ja...dal ona njoj weruje ili ne...Al" uglawnom cu joj opet reci isto - da prica sa mamom...kad sam joj prosli put to rekla ona je stala zacudjeno i pitala : a kako ja to da zapocnem ?...kako da zapocnem tu temu ?...ja sam joj rekla nznm...a sta sad opet da joj kazem ?...
H E L P silent
Назад на врх Go down
..Miss...KiSs..
Admin
..Miss...KiSs..


Број порука : 735
Join date : 12.04.2008
Age : 30

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pomoc........   Pomoc........ Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 11:01 pm

Ja ne mogu da napisem ceo tekst sta treba da kaze mami!Nek bude ono od sale,mama sta bi bilo da ja imam decka,ili ja mislim da sam se zaljubila,....g
Назад на врх Go down
https://spice-world.forumsc.net
Mishka
Ooo....uporan clan
Ooo....uporan clan
Mishka


Број порука : 484
Join date : 15.04.2008

Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pomoc........   Pomoc........ Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 6:33 pm

Ta devojcica izgleda nema bas lep odnos sa svojom mamom..Znas kako ili joj mama ne veruje ili je neka staromodna.Pa nama sasvim je normalno u nasim godinama da se imaju simpatije i li momak...Ne znam,ne mislim da ako ja sad nadjem decka da cu se udati u 18-oj i isto tako ne mislim da ako sad ne nadjem momka da se nikad necu udati...
Reci drugarici da kaze mami na bilo koji nacin,ako mama ostane pri svome da ona ne sme da ima decka,onda nek ostavi decka ili da se tajno vidjaju....Ne znam pametnije resenje...

Al sam se sad izlupala..Onako ljudski za narednih mesec dana sam se napametovala...Mozemo mi svi da pricamo sta hocemo kad nismo mi u pitanju...Lako je kad nisi ti u pitanju..To bi bio zakljucak citavog ovog kilometarskog posta..xexe
Назад на врх Go down
Sponsored content





Pomoc........ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pomoc........   Pomoc........ Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Pomoc........
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Pomoc!!!!!!!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Spice world :: ~Ispovedaonica~ :: Just for girls-
Скочи на: